Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

ΝΕΕΣ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΟΠΑ

Το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών κατατάσσεται μεταξύ των 300 καλύτερων Business Schools παγκοσμίως από την Eduniversal

Ανάμεσα στα 300 καλύτερα Business Schools κατατάσσεται φέτος το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών καταλαμβάνοντας κορυφαία θέση στις επιστημονικές περιοχές της οικονομίας και της διοίκησης.

Επίσης τo OΠΑ κατετάγει στα κορυφαία 250 Business Schools παγκοσμίως στην κατηγορία "Superior" σύμφωνα με τη διεθνή λίστα κατάταξης QS

Η διεθνής λίστα κατάταξης Quacquarelli Symonds (QS) εντάσσει το ΟΠΑ μεταξύ των κορυφαίων 250 Ιδρυμάτων παγκοσμίως, που παρέχουν Μεταπτυχιακά Προγράμματα Πλήρους Φοίτησης στην Διοίκηση Επιχειρήσεων (full-time MBAs). Το Πανεπιστήμιο κατατάσσεται στην κατηγορία "Superior".

Ημ/νια Δημοσίευσης: 3/2/2017 4:31:45 μμ